2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service tvättutrustning
Beskrivning: Ramavtalet avser att täcka beställarens behov av tjänster inom service av tvättstugeutrustning. Servicen omfattar löpande behov av reparationer i syfte att hålla utrustning och maskiner i brukbart skick så länge det är ekonomiskt hållbart. Utrustning som service ska utföras på är tvättmaskiner, torktumlare, torkskåp, mangel och annan utrustning som kan finnas i tvättstugor.
Intern identifierare: 2023/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Priser