See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Köksutrustning
Beskrivning: Migrationsverket och Sjöfartsverket avser att upphandla gemensamt avtal för Köksutrustning, så som bl.a. bestick, kastruller, stekpannor, porslin samt andra avtalade produkter. Migrationsverket ansvarar för Upphandlingen.
Intern identifierare: 3.2.1-2024-15981
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000