2. Förfarande
Förfarande
Titel: Försäkringsupphandling Försäkrings AB Göta Lejon Olycksfallsförsäkring
Beskrivning: Försäkrings AB Göta Lejon upphandlar kommun Olycksfallsförsäkring för Göteborgs Stad
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66512100 Olycksfallsförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Försäkringsupphandling Försäkrings AB Göta Lejon Olycksfallsförsäkring