187174-2020 - ÄndringSverige-Ånge: Kontorshjälp
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Print som tjänst
Referensnummer: KS 20/118
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79500000 Kontorshjälp
II.1.4.
Kort beskrivning
Ånge kommun upphandlar Print som tjänst för kommunens verksamheter.