2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mediebevakningstjänster
Beskrivning: Mediebevakningstjänster
Intern identifierare: A488.521/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79330000 Statistiktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: -
Intern identifierare: Mediebevakningstjänster