Upphandlingen avser prenumerationstjänster av svenska och utländska tidskrifter i såväl elektronisk som tryckt form och omfattar prenumerationer på tidskrifter och tidningar inom samtliga vetenskapsområden.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Om upphandlingen