187465-2021 - ÄndringSverige-Västerås: Däck till lätta och tunga fordon
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Däck- och däckservice
Referensnummer: KS 2020/ 01660-2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34350000 Däck till lätta och tunga fordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser inköp av däck, fälgar, däckförvaring och servicearbeten gällande däck.