18749-2019 - ÄndringSverige-Varberg: Rengörings- och polermedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städkemikalier, mjukpapper, plast m.m.
Referensnummer: KS 2018/0111
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39800000 Rengörings- och polermedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av städkemikalier, mjukpapper, plast m.m.
Inbjudan
Varbergs kommun inbjuder er att delta i upphandlingen gällande städkemikalier, mjukpapper, plast m.m.
Upphandlingen omfattar Varbergs kommuns behov av städkemikalier, mjukpapper och plast m.m. under avtalsperioden. Anbudsgivaren ska kunna leverera städkemikalier, mjukpapper och plast till samtliga enheter inom kommunen som har detta behov.