Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Leveransplats
Del av land (NUTS): Norrbottens län (SE332)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 2 500 000,00 SEK