2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sotning
Beskrivning: Sotningsbolag
Föregående meddelande: 002087-2019
Intern identifierare: KS 2018-693
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90915000 Ugns- och skorstenssotning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000