2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2025–1197 Solskydd och mörkläggning Katrineholms kommun
Beskrivning: Upphandling avser löpande behov av inköp, leverans och montering av solavskärmningsprodukter och relaterade tjänster till kommunens verksamhetslokaler, såsom persienner, markiser, rullgardiner och andra likvärdiga produkter inklusive reservdelar och tillbehör.
Intern identifierare: TI 2025–1197
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 39522130 Markiser, 44115900 Solskydd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000