See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hävare
Beskrivning: Upphandling av tre stycken Hävare.
Intern identifierare: 162/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandling av tre (3) stycken Hävare.
Intern identifierare: Hävare