2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal avseende Avloppstjänster för Sollentunahem
Beskrivning: Entreprenaden avser avloppstjänster inom Beställarens lägenheter, lokaler, allmänna utrymmen, övriga fastighetsområden.
Intern identifierare: 24/54
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande över tröskelvärdet. Ingen förhandling medges.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Ramavtal avseende Avloppstjänster för Sollentunah.