187682-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Stål – Stål, plåt och balk
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelStål, plåt och balk
BeskrivningStål. plåt och balk m m, till Renova AB och Renova Miljö AB. Takvolym 12 000 000 SEK
Intern identifierare0225/25
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 14622000 Stål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareStål, plåt och balk