Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 25 000 000,00 SEK
Upphandlingsvillkor
Villkor för inlämning: