Upphandlande myndighet kommer att anta två (2) anbud med rangordning, under förutsättning att så många anbud lämnas samt att så många anbud uppfyller alla obligatoriska krav.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79340000 Reklam och marknadsföring, 79822500 Grafisk formgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Helt eller delat anbud
Anbud ska lämnas på hela uppdraget.
Den leverantör som uppfyller kvalificeringskraven och har det lägsta jämförelsespriset kommer att tilldelas rangordning ett (1) och tillfrågas först i samband med uppdrag och den leverantör som uppfyller kvalificeringskraven och har det näst lägsta jämförelsepriset kommer att tilldelas rangordning två (2) och tillfrågas för uppdrag när leverantör med rangordning ett (1) tackat nej till uppdrag, inte svarar på förfrågan inom 24 timmar (vardagar) eller om offert om prisuppgifter inte inkommit inom (3) arbetsdagar.