Denna upphandling avser att upphandla förmånscyklar till Västra Götalandsregionen (VGR) tillsvidareanställda där leverantören erbjuder leasingavtal genom bruttolöneavdrag som en attraktiv förmån som bidrar till god miljö och hälsa.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Koncessionen är uppdelad i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34422000 Cyklar försedda med hjälpmotor, 34430000 Cyklar, 34431000 Cyklar utan motor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen