187868-2026 - Resultat
Sverige – Natriumbikarbonat – Natriumbikarbonat
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNatriumbikarbonat
BeskrivningUpphandlingen avser leverans av natriumbikarbonat (NaHCO₃) inklusive lossning till Beställarens anläggning Åkerslundsverket i Ängelholm.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24313320 Natriumbikarbonat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124434:Lot:1