187933-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – BPU Väg 62 Norra Sanna-Dyvelsten byetappen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: BPU Väg 62 Norra Sanna-Dyvelsten byetappen
Beskrivning: Byggplatsuppföljningsorganisation för väg 62.
Intern identifierare: KOM-420228
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: BPU Väg 62 Norra Sanna-Dyvelsten byetappen