2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter - Mät och kart konsulter
Beskrivning: Upphandlingen avser löpande avrop av Mät och kart konsulter under ramavtalsperioden. Ytterligare information om upphandlingsföremålet finns att tillgå i upphandlingsdokumentet med tillhörande handlingar.
Intern identifierare: 2024-00151
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000