2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontorsskrivare 2026
Beskrivning: Upphandlingen ska genom ett ramavtal tillgodose Försäkringskassans behov av utskriftsenheter samt managementlösning, fullservice och tillhörande tjänster.
Intern identifierare: FK 2025/020912
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 30232100 Skrivare och kurvskrivare, 30232130 Färgskrivare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kontorsskrivare 2026