188014-2019 - ÄndringSverige-Kävlinge: Städning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lokalvård Kävlinge kommun
Referensnummer: 19/1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av städentreprenad för Kävlinge kommun.