188020-2019 - ÄndringSverige-Eslöv: Sjukvårdssystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verksamhetssystem för vård och omsorg samt IFO
Referensnummer: 18/31
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48814100 Sjukvårdssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan
Eslövs kommun, Vård och Omsorg och Barn och Utbildning, inbjuder intresserade leverantörer till anbudsgivning avseende verksamhetssystem.