188120-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för hälsa och säkerhet – Handläggare Bas-P, byggarbetsmiljösamordnare planering och projektering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHandläggare Bas-P, byggarbetsmiljösamordnare planering och projektering
BeskrivningKonsulttjänster avseende handläggare Bas-P, byggarbetsmiljösamordnare planering och projektering
Intern identifierareN400U25-265
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71317210 Konsulttjänster för hälsa och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHandläggare Bas-P, byggarbetsmiljösamordnare planering och projektering