188188-2018 - ÄndringSverige-Södertälje: Rekryteringstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rekryteringstjänster, Karriärväxling & Interimschef (TI 2017-1258) (Katrineholms kommun)
Referensnummer: TI 2017-1258
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen är uppdelad i fyra delområden:
Delområde 1 - Rekryteringstjänster - chefsbefattningar
Delområde 2 - Rekryteringstjänster - specialistbefattningar
Delområde 3 - Karriärväxling
Delområde 4 - Interimistisk chef
Anbudgivare kan lämna anbud på ett eller flera delområden.