2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Särskilda persontransporter
Beskrivning: RFI Särskilda persontransporter
Intern identifierare: UPPH2024-00110
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
Ytterligare klassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster