188362-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Mikrobiologiska Substrat och plattor
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMikrobiologiska Substrat och plattor
Beskrivningmikrobiologiska Substrat och plattor
Intern identifierareRS 2025-05039
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33698100 Mikrobiologiska kulturer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000