188381-2026 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Specifik upphandling systemutvecklare (stödlinjen), SLSO
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpecifik upphandling systemutvecklare (stödlinjen), SLSO
BeskrivningVi söker en systemutvecklare för Stödlinjens externa webbplats, www.stodlinjen.se, som ska vidareutvecklas. Bland annat kommer fler interaktiva funktioner att införas, Exempelvis självtest och olika övningar som kan stödja besökarnas väg mot förändring.
Intern identifierareSLSO 2026-0785
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste känneteckenDIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000