188430-2021 - ResultatSverige-Härnösand: Juridiska tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Juridiska tjänster
Referensnummer: UH-2020-030
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79100000 Juridiska tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Härnösands kommun inbjuder till anbudsgivning gällande - Juridiska tjänster med diarienummer UH-2020-030
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Bedömningskriterie Område 1
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Bedömningskriterie Område 2
Del nr: 2
Delområde 3 Offentlig rätt. Arbetsmetod för genomförande av uppdraget.
Del nr: 3