2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avancerade ultraljud till Bild- och funktionsmedicin
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ett ramavtal för avancerade ultraljud till röntgenverksamheten inom Region Dalarna.
Intern identifierare: HSN2026/634
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33112200 Ultraljudsapparat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000