2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avancerad live-cell-avbildning för att förstå immunologiska och regenerativa mekanismer vid neuromuskulära sjukdomar
Beskrivning: Frivillig förhandsinsyn
Intern identifierare: UPPH2026-00125
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33120000 System för registrering och undersökningsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000