188531-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – Ansvarsförsäkring
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnsvarsförsäkring
BeskrivningUppdraget består av att leverera och vidmakthålla ansvarsförsäkringar enligt avtal
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128275:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 66510000 Försäkringar