188569-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Förvaringsenheter – Transportlådor för defekta litiumbatterier
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTransportlådor för defekta litiumbatterier
BeskrivningRamavtal för transportlådor till defekta batterier.
Intern identifierareA625.101/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39173000 Förvaringsenheter
Ytterligare klassificering (cpv): 31434000 Litiumbatterier, 44421722 Säkerhetsboxar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTransportlådor för defekta litiumbatterier