2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nationell webbaserad upplysningsdatabastjänst
Beskrivning: Upphandlingen avser webbaserad upplysningsdatabastjänst som tillhandahåller uppgifter från offentliga register över personer, företag, fastigheter och fordon i Sverige.
Intern identifierare: EBM2024-1303
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72300000 Datatjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000