2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunikations- och marknadsföringstjänster
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för kommunikations- och marknadsföringstjänster.
Intern identifierare: HV 2024/117
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ramavtal för Kommunikations- och marknadsföringstjänster.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på anbudsgivare
Beskrivning: Krav på anbudsgivare. Fylls i om ESPD inte används.