188682-2026 - Resultat
Sverige – Sjukhusmåltider – Patientmåltider
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPatientmåltider
BeskrivningSe dokument
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15894220 Sjukhusmåltider
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120193:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 15894200 Färdiglagad mat