See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grus och krossmaterial för avhämtning
Beskrivning: Norra Västmanlands Kommunalteknikförbund avser att upphandla ramavtal för grus och krossmaterial för avhämtning.
Föregående meddelande: 713554-2024
Intern identifierare: NVK 2024/00299
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
Ytterligare klassificering (cpv): 14212110 Grus
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsföreskrifter
Intern identifierare: NVK 2024/00299 -1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Uteslutning och kvalificering av leverantör
Intern identifierare: NVK 2024/00299-2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: MALL-Avtal
Intern identifierare: NVK 2024/00299-3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: NVK 2024/00299-4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Kontaktuppgifter
Intern identifierare: NVK 2024/00299-5