Sigtuna kommun inbjuder leverantörer att inkomma med anbud i upphandling avseende flytt-och magasineringstjänster. I uppdraget avseende flyttjänster ingår transport av gods, ned-och uppackning, emballering samt magasinering.
Välkommen att lämna anbud.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 60000000 Transporter (utom avfallstransport), 63120000 Lagring och magasinering, 63122000 Magasinering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen