188852-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Maskiner för brytning och byggnadsarbeten – Hyra av bygg- och anläggningsmaskiner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHyra av bygg- och anläggningsmaskiner
BeskrivningHyra av olika maskiner och tillbehör, men även bodar mm.
Intern identifierareTI 2023-1162
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 43000000 Maskiner för brytning och byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningHyra av bygg- och anläggningsmaskiner
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del (1)