188893-2017 - ResultatSverige-Uppsala: Delar och tillbehör till cyklar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tvåvåningscykelställ och cykelställ.
Referensnummer: KSN-2016-2182
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34432000 Delar och tillbehör till cyklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar tvåvåningscykelställ och cykelställ.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34928400 Utrustning för allmän plats
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen