188924-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Skolskjuts
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkolskjuts
BeskrivningSe upphandlingsdokument
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandets viktigaste känneteckenSe upphandlingsdokument
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter, 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001