2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänst för avyttring av fordon och verksamhetsspecifika objekt
Beskrivning: Tjänst för att avyttring av objekt i två anbudsområden. Anbudsområde1 för lätta fordon, dvs personbilar och lätta transportbilar. Anbudsområde 2 för tyngre objekt och div objekt.
Intern identifierare: 2025-46
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79957000 Anordnande av auktioner
Ytterligare klassificering (cpv): 79342400 Auktionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000