See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skade- och suicid pre ven tiva hygi en ar tiklar och husgeråd
Beskrivning: Skade- och suicid pre ven tiva hygi en ar tiklar och husgeråd till Migrationsverkets förvar
Intern identifierare: 3.2.1-2025-8304
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39221100 Köksgeråd
Ytterligare klassificering (cpv): 33711000 Parfymer och toalettartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Suicid-och skadepreventiva hygienartiklar och husgeråd
Intern identifierare: 1747274-0
Huvudklassificering (cpv): 33711000 Parfymer och toalettartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 39221100 Köksgeråd
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: N/A
Intern identifierare: 1747275-1