188997-2017 - ÄndringSverige-Norrköping: Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling möbler och inredning.
Referensnummer: 2017-4069
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
Kriminalvården som upphandlande myndighet med organisationsnummer 202100-0225 inbjuder intresserade leverantörer att lämna anbud avseende möbler och inredning enligt de förutsättningar som anges i detta upphandlingsdokument med tillhörande bilagor.
Information om upphandlingen:
Beskrivning av upphandling: