189014-2022 - ResultatSverige-Motala: Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Köksinredning
Referensnummer: UH-2022-16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverans av köksinredningssnickerier, såsom skåpsluckor, bänkskivor, lådhurtsar, stommar och skåpsinredning, efter avrop.
Ramavtalet omfattar även viss montering.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning), 39221000 Köksutrustning, 44220000 Inredningssnickerier, 39200000 Inredning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Art: Köksinredning
Avtalsvärde: ca 11 000 000 kr