See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Miljöexpert för Lindholmen-Linnéplatsen inom Program Brunnsbo-Linné via Lindholmen
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att teckna avtal om konsulttjänster för miljöexpert för delprogram Lindholmen-Linnéplatsen inom program Brunnsbo-Linné via Lindholmen.
Intern identifierare: EXF-2024-00156
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Miljöexpert för Lindholmen-Linnéplatsen inom Prog.