See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Full-length single-cell RNA-seq sequencing service
Beskrivning: Beredning av sekvenseringsbibliotek och sekvensering
Intern identifierare: 2–3603/2024.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85121200 Medicinska specialisttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000