2. Förfarande
Förfarande
Titel: Meddelande om frivillig förhandsinsyn - 2024 Tillbehör till nutritionspump Compat Ella, Region Norrbotten
Beskrivning: Tillbehör som är direkt kopplat till nutritionspump Compat Ella som region norrbotten för närvarande har i sin ägo.
Intern identifierare: 24/132
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33692300 Enteral nutrition
Ytterligare klassificering (cpv): 42122411 Nutritionspumpar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000