189221-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – Banktjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBanktjänster
BeskrivningLinköpings kommun inklusive kommunala bolag och övriga organisationer enligt avsnitt 1.1 nedan (”Kommunen”) inbjuder härmed anbudsgivare till att lämna anbud i upphandlingen gällande Banktjänster, enligt nedanstående instruktioner och bifogade handlingar.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106568:Lot:1
Optioner
Beskrivning av alternativenSe upphandlingsdokumenten.