18927-2025 - Resultat
Sverige – Motorfordonsförsäkringar – Försäkringsupphandling Region Dalarna
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörsäkringsupphandling Region Dalarna
BeskrivningFörsäkringsupphandling avseende Motorfordonsförsäkring för Region Dalarna
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66514110 Motorfordonsförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFörsäkringsupphandling Region Dalarna